Welcome :)


Wielopoziomowe mieszkanie (87m2) w bloku położonym niedaleko centralnej ulicy Wiejskiej, blisko zarówno do pięknej plaży morskiej jak i bulwaru nad zatoką, gdzie mieszczą się puby,  restauracje i inne atrakcje tego pięknego miasteczka.

Mieszkanie składa się z trzech poziomów: na pierwszym kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchnia elektryczna, kuchenka mikrofalowa, lodówka z zamrażarką, czajnik elektryczny, zastawa stołowa i kuchenna), WC; drugi poziom to przestronny salon z balkonem, wyposażony w telewizor; na trzecim poziomie znajdują się dwie sypialnie i łazienka z wanną oraz WC.

Możliwość noclegu dla 8-9 osób (pięć tapczaników jednoosobowych w sypialniach, dwuosobowa wersalka i dwuosobowe łóżko na antresoli w salonie). Na wyposażeniu mieszkania znajdują się ponadto: żelazko i deska do prasowania.

Koszt najmu za dobę: w sezonie wakacyjnym (czerwiec, lipiec, sierpień) - 380,00 zł, poza sezonem – 350,00 zł. Cena dotyczy wynajmu całego mieszkania (niezależnie od ilości osób). Przedpłata w wysokości 30% ceny całkowitej w ciągu 7 dni od dnia rezerwacji. Opłata za cały okres pobytu pobierana w dniu przyjazdu.

Nie przyjmuję zwierząt. Nie zapewniam miejsc parkingowych przed posesją. 

Ponadto pragnę poinformować, iż w trosce o Państwa komfort przyjmujemy zasadę „doby „hotelowej” od godz. 13.00 do godz. 10.00 dnia następnego, co pozwoli na odpowiednie przygotowanie mieszkania dla przyjeżdżających. 

 

 

 

KONTAKT TELEFONICZNY: 691 849 855

KONTAKT EMAIL: afelczak8@wp.pl

 
 

Photo gallery


Artykuły o regionie


Zapraszamy w region pełen atrakcji o każdej porze roku.

IN OUR PLACE


  • Attractions

Location